skrytemarzenia.pl to strona dla pełnoletnich.

Strona https://skrytemarzenia.pl jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.

Nasz serwis korzysta też z plików cookies, w celu personalizacji wyświetlanych treści w serwisie oraz wyświetlania reklam tudzież zliczania statystyk.

Jesteś tutaj: POLECANE Pętla do elektrostymulacji członka Mystim - Pearly Pete Corona Strap

Pętla do elektrostymulacji członka Mystim - Pearly Pete Corona Strap

Elektryzująca przyjemność zabawki stworzonej specjalnie tylko dla penisa

Pętla do elektrostymulacji członka firmy Mystim to coś tylko dla prawdziwych mężczyzn - ta elektryczna zabawka została stworzona specjalnie dla penisa. Ten dość niepozornie wyglądający gadżet kryje w sobie duże możliwości. Do zabawy pętlą konieczny jest udział członka, na który zakłada się pętlę, jaka stanowczo zaciska się w okół jego główki, gdzie transmituje bodźce stymulacji prądem o niskim napięciu. A napięcie rozkoszy sięgnie zenitu, gdy przeszyje impulsami najbardziej wrażliwe miejsca waszych penisów...

Trzy małe, złote kuleczki umieszczone na pętli to nie tylko dekoracja, lecz pełnią funkcję dodatkowego wzmocnienia i skoncentrowania stymulacji, i to w okół nich skupią się najbardziej intensywne doznania. Kulki można dowolnie przesuwać, dopasowując stymulację adekwatnie do indywidualnych preferencji użytkownika. Długość pętli jest regulowana, co pozwala na dopasowanie całości do szczegółów budowy anatomicznej.

Produkt jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i można go używać bez obaw, a silikonowy materiał jest higieniczny i ułatwia utrzymanie czystości gadżetu. Każdy produkt przed wysyłką jest najpierw specjalnie ręcznie sprawdzany, a następnie pakowany w estetyczne metalowe pudełeczko wraz z elektrodą podłączeniową do urządzeń zasilających firmy Mystim, jaką znajdziemy również w zestawie.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl