skrytemarzenia.pl to strona dla pełnoletnich.

Strona https://skrytemarzenia.pl jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.

Nasz serwis korzysta też z plików cookies, w celu personalizacji wyświetlanych treści w serwisie oraz wyświetlania reklam tudzież zliczania statystyk.

Jesteś tutaj: POLECANE 50 Twarzy Grey'a - Pasy bondage do krępowania

50 Twarzy Grey'a - Pasy bondage do krępowania

Spełnij swoje rozkoszne fantazje o bezradności.... bondage w wyrafinowanym wydaniu Pana Grey'a

Wszyscy czasem fantazjujemy i zwykle nie są to wcale grzeczne fantazje. Zapewne wielu z Was fantazjowało też o pikantnych zabawach rodem z filmu 50 Twarzy Gray'a i podniecającym poczuciu bezradności, jakie potrafi zapewnić bondage, czyli krępowanie ciała. To jeden z elementów BDSM, lecz nie kojarzcie go z zadawaniem bólu w żadnym wypadku - to tylko rozkoszna gra w uległość.

Pasy pod łóżko do krępowania to kolejny gadżet erotyczny ze słynnej serii akcesoriów 50 Shades of Gray, który z pewnością stanowi najlepszą receptę by zmienić Waszą sypialnie w scenę ekscytujących gier bondage i urzeczywistnić Wasze niegrzeczne fantazje o krępowaniu....

To idealny zestaw nawet dla nowicjuszy, jaki pozwoli Wam z łatwością stworzyć duże łoże z pasami do troczenia i kajdankami jak z sypialni filmowego Gray'a. Wystarczy tylko zwykły materac i te pasy, by wykreować taką scenerię w Waszym łóżku. A jedyne, co trzeba zrobić, by otrzymać cztery pozycje do umocowania rąk i nóg partnera/ki, to przewlec zestaw pasów pod materacem i połączyć - a potem zaczyna się już cała zabawa...

W skład zestawu wchodzą cztery miękkie opaski - kajdanki, wyposażone w zapięcia velcro, jakie pozwalają na pewne i stabilne umocowanie nadgarstków i kostek, a jednocześnie są delikatne dla skóry i pozwalają na długą zabawę bez bolesnych otarć czy urazów. Ten zestaw pasów jest całkowicie bezpieczny i potrafi utrzymywać partnera w różnych pozycjach: z rozpostartymi kończynami, albo też wyciągniętymi w górę bądź w dół. Zestaw zapewnia wiele możliwości krępowania, umożliwia krępowanie zarówno na plecach, jak i na brzuchu, co pozwala na realizowanie wielu rozmaitych scenariuszy sesji bondage - jakie tylko podpowie Wam wyobraźnia! A całości dopełnia opaska na oczy, tworząc zestaw idealny dla wszystkich miłośników bondage.

Metalowe kółka i karabińczyki, którymi zakończone są pasy i kajdanki, umożliwiają łączenie akcesoriów lub uzupełnianie zestawu o praktycznie każdy, dowolny element.

Specyfikacja:

Długość pasów – ok. 125cm na pas łączący i 250 na pasy do kajdanek

50 Shades of Grey - Pasy pod łóżko do krępowania - Under The Bed Restraints Kit

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl