skrytemarzenia.pl to strona dla pełnoletnich.

Strona https://skrytemarzenia.pl jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.

Nasz serwis korzysta też z plików cookies, w celu personalizacji wyświetlanych treści w serwisie oraz wyświetlania reklam tudzież zliczania statystyk.

Jesteś tutaj: POLECANE Plug analny muzyczny - OhMiBod Club Vibe 3.OH Hero

Plug analny muzyczny - OhMiBod Club Vibe 3.OH Hero

Muzyczny bohater od wchodzenia tylnym wejściem...

Poczuj wibrującą super moc muzycznego plug'a analnego Hero, który jest całkowitą nowością na rynku. Ten innowacyjny, zdalnie sterowany gadżet zrewolucjonizuje i wywróci do góry nogami Wasze wszystkie dotychczasowe wyobrażenia o wibratorach. Przeżyj z nim elektryzującą przyjemność, wchodząc tylnym wejściem w gorącym rytmie muzyki...

Wibrujący plug analny ze zdalnym sterowaniem Hero, tak jak prawdziwy bohater posiada pewną super moc, która z pewnością w każdej sytuacji da radę Was uratować przed erotyczną nudą. Ten innowacyjny wibrator analny wyposażony jest w mikrofon wbudowany w pilota, który umożliwia pracę wibratora w rytm muzyki, np. w klubie lub na koncercie, albo Twojej ulubionej i nie tylko... Dzięki temu ten muzyczny bohater, wibrując w rytm muzyki przeniesie Was w zupełnie nowy wymiar doznań i przyjemności, jakiej zaznacie z zupełnie nową intensywnością...

Plug muzyczny posiada ergonomiczny kształt, jaki zapewnia idealne dopasowanie do ciała. Jest również bardzo dyskretny i lekki, a te cechy razem umożliwiają swobodne noszenie plug'a w sobie w każdym dowolnym miejscu, nawet w miejscach publicznych, i doznawanie przyjemności stymulacji analnej, wszędzie tam, gdzie tylko przyjdzie Wam ochota. Zabierz go ze sobą na imprezę do klubu lub koncert ulubionej kapeli i przeżyj z nim analna przygodę pełną rozkoszy, bez obaw, że ktoś odkryje Twój niegrzeczny sekrecik.

Muzyczny plug posiada trzy tryby pracy i mocny silniczek, który bardzo zapewnia bardzo intensywne pobudzanie i jednocześnie cichutką, niezauważalną pracę. A dla większego komfortu użytkowania, cały pokryty jest mięciutkim silikonem medycznym, który gładko wślizguje się na miejsce.

Specyfikacja:

  • Wymiary: 141mm długość 35mm szerokość, 107mm głębokość.
  • Zdalne sterowanie w odległości do 6 metrów.
  • Ładowanie USB, zarówno pilot jak i sam masażer.
  • Dopasowany do ciała.
  • Czas pracy – ponad godzina.

Plu analny muzyczny - OhMiBod Club Vibe 3.OH Hero

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl