skrytemarzenia.pl to strona dla pełnoletnich.

Strona https://skrytemarzenia.pl jest przeznaczona dla osób dorosłych, które ukończyły 18 rok życia.

Nasz serwis korzysta też z plików cookies, w celu personalizacji wyświetlanych treści w serwisie oraz wyświetlania reklam tudzież zliczania statystyk.

Jesteś tutaj: BDSM Kajdanki System do krępowania - Pornhub 8 Point Underbed Kit

System do krępowania - Pornhub 8 Point Underbed Kit

Producenci: Pornhub

Przepraszamy, ale ten produkt jest teraz niedostępny. Skontaktuj się z nami i zapytaj, kiedy się pojawi.

  • Opis
  • Komentarze
  • Zapytaj o produkt
  • Poleć znajomemu

Opis

Mieliście kiedyś fantazje o posiadaniu własnej sali tylko do praktyk BDSM? Ten system zawiera wszystko byście mogli zacząć wprowadzać plan w życie.

 

Znajdziecie tu regulowane pasy z więzami pozwalające zatrzymać partnera dokładnie w miejscu na jakie wy macie ochotę. Można tutaj stosować wiele punktów krępowania i wymuszać różnorakie pozycje. Odłączane opaski – kajdanki na ręce i nadgarstki mogą być przesuwane i podpisane w różnych miejscach.

 

Pasów używa się wykorzystując jako podstawę łóżko lub materac, a pasują do większości rozmiarów, aż do tych dużych typu king size.

 

Pornhub to serwis mający ponad 80 milionów wizyt dziennie. Jego oficjalna kolekcja akcesoriów zaprojektowana jest by dać paniom, panom, parom maksymalną satysfakcję i przyjemność. Wysoki poziom wykonania, świetna jakość i rozwiązania nakierowane na rozkosz – to właśnie ich znak rozpoznawczy.


Zapytaj o produkt

Komentarze

Poleć znajomemu

Nasi klienci kupili także

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl